Splat Diş Macunu

Splat Diş Macunu

Splat Diş Macunu Ürün Özellikleri Neler?

Bir Alman markası olan Splat diş macunu 25’den fazla ülkede olduğu gibi ülkemizde de ithal edilen temel sağlık ürünlerinin başında gelmektedir. İçerdiği özel aktif bileşenler vasıtasıyla birçok diş macunundan daha etkili sonuçlara daha kısa sürede ulaştığı uzmanlar ve diş hekimleri tarafından gözlemlenmiş ve dile getirilmiştir. İçinde yoğunluklu olarak papain, calcium lactate ve sodyum bikarbonat ürünleri bulunmaktadır. Bunlara ek olarak ayrıca Omega 3 özelliğiyle de dişlerin ve minelerin daha sağlam olmasına katkıda bulunmaktadır. Bu sayılan bileşenlerin hemen hemen hepsi normalde olduğundan çok daha fazla içermektedir. Bu da sağladığı avantajların daha üst düzeyde hissedilmesine ve diş ağız sağlığında daha etkili çözümlere ulaşılmasına doğrudan katkıda bulunmaktadır.

Splat Diş Macunu Kullanım Avantajları Neler?

Splat diş macunu ürününün avantajlarından ve faydalarından yararlanmak isteyen herkesin bu ürünü periyodik olarak, hiç aksatmadan kullanmaları gerekmektedir. Ancak bu sayede istenilen etkiler ağız içinde çıplak gözle görülebilir. Ağız içinde özellikle damak bölgesinde gün içinde, öğünlerden sonra ya da uykuda kanama gibi etkilere açık olan ağız bölgesinde kanamayı durdurucu etkisi yarı yarıdan fazla olarak nitelendirilmektedir. Aynı zamanda dişlerin arasında biriken ve sağlığı doğrudan olumsuz etkileyen mikroplara karşı da temizleme gücü oldukça fazladır. İçerdiği mineraller sayesinde çok daha zenginleştirici ve onarıcı bir etkisi bulunmaktadır. Aynı zamanda bitki özlü olduğu için ağız ferahlığı konusunda da iddialı olan bir üründür. Son olarak en fazla dikkat çeken kullanım avantajı ve faydası ise dişleri beyazlatma gücünde kendini göstermektedir. Dişleri 1 ayda 1 ton beyazlatarak hem görünümde hem de sağlıkta çığır açıcı etkilere sahiptir. Tüm bunların toplamında uzmanların günde en az 2 kere bu özel diş macununu kullandıkları takdirde kişilerin ağız sağlığına yeniden kavuşacakları yönünde ortak bir görüşleri mevcuttur.

Splat Diş Macunu Nerelerde Bulunur?

Günümüzde splat diş macunu sadece özel bakım ve güzellik merkezlerinde ve de eczanelerde periyodik olarak satılmaktadır. Bunun dışında herhangi bir markette bulunması söz konusu değildir. Eczanelerde ise ortak olarak satılmakta ve müşterilere kolayca ulaşmaktadır.

https://www.dermoeczanem.com/splat

Kimler Neler Demiş?

avatar